MkD Karpalak HOST
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како да проверам кој ми е Ранк на серверот

Go down 
АвторПорака
GeNeRaToR
Admin
GeNeRaToR

Број на мислења : 23
Join date : 2011-03-16
Age : 31
Местолокација : Prilep

ПишувањеПредмет: Како да проверам кој ми е Ранк на серверот    Саб Мај 14, 2011 5:27 pm

Појдете на следниов линк и побарајте го вашиот ник

http://www.gametracker.com/server_info/213.135.168.121:27014/top_players/?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://karpalak.5forum.net
 
Како да проверам кој ми е Ранк на серверот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
MkD Karpalak HOST - Forum :: Активни Сервери :: ARM Gaming by Karpalak HOST-
Отиди до: