MkD Karpalak HOST
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Казни и суспензии за админи!

Go down 
АвторПорака
GeNeRaToR
Admin
GeNeRaToR

Број на мислења : 23
Join date : 2011-03-16
Age : 31
Местолокација : Prilep

ПишувањеПредмет: Казни и суспензии за админи!    Саб Мај 14, 2011 5:28 pm

Непочитувањето на овие обврски,должности и сите задачи кои што му следуваат на еден Админ,ќе резултира со санкција или перманентно одземање на админот.
Сето ова ќе биде објавено тука...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://karpalak.5forum.net
 
Казни и суспензии за админи!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
MkD Karpalak HOST - Forum :: Активни Сервери :: ARM Gaming by Karpalak HOST-
Отиди до: