MkD Karpalak HOST
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 KAKO ДА ДОБИЈАМ АДМИН НА СЕРВЕРОТ

Go down 
АвторПорака
GeNeRaToR
Admin
GeNeRaToR

Број на мислења : 23
Join date : 2011-03-16
Age : 31
Местолокација : Prilep

ПишувањеПредмет: KAKO ДА ДОБИЈАМ АДМИН НА СЕРВЕРОТ   Саб Мај 14, 2011 6:06 pm

СИТЕ ИГРАЧИ ШТО СЕ РЕДОВНИ И ШТО ИМААТ НАД 30ЧАСОВИ ИЗИГРАНО НА СЕРВЕРОТ ДА АПЛИЦИРААТ ЗА АДМИНИ ОВДЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://karpalak.5forum.net
Marjan xXxБрој на мислења : 1
Join date : 2011-08-09
Age : 21
Местолокација : Makedonski Brod

ПишувањеПредмет: Za admin na serverot MkD.ARM Gaming by Karpalak HOST   Пет Aвг 12, 2011 12:55 am

Ako moze da dobijam admin na serverot MkD.ARM Gaming by Karpalak HOST !

Redoven sum i ke bidam redoven i imam nad 30 casa igra!
Marjan xXx proverete ako sakate!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
KAKO ДА ДОБИЈАМ АДМИН НА СЕРВЕРОТ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
MkD Karpalak HOST - Forum :: Активни Сервери :: ARM Gaming by Karpalak HOST-
Отиди до: