MkD Karpalak HOST
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Одсуство од Админ обврски MkD Karpalak Gaming

Go down 
АвторПорака
GeNeRaToR
Admin
GeNeRaToR

Број на мислења : 23
Join date : 2011-03-16
Age : 31
Местолокација : Prilep

ПишувањеПредмет: Одсуство од Админ обврски MkD Karpalak Gaming    Саб Мај 14, 2011 5:25 pm

Tема е само за админи, да пишат дотолку имат некои обврски [учење,испити и др] и дотолку не можат да влезат на сервер да се пријават на оваа тема.
Админот кој нема да биде 7 дена на сервер или ке биде 7 дена по 5 минути на сервер ќе биде избришан и никогаш нема да биде вратен.

Пријавување изгледа вака:

Ник : GeNeRaToR
Причина : имам обврски на училиште, учам, се спремам
Отсуства : нема да можам да бидам онлајн 10 дена од 16.3.2011 do 26.3.2011
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://karpalak.5forum.net
 
Одсуство од Админ обврски MkD Karpalak Gaming
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
MkD Karpalak HOST - Forum :: Активни Сервери :: ARM Gaming by Karpalak HOST-
Отиди до: